Kadın Parfüm

Ixora Kadın Parfüm

Kadın parfüm üretimi yapan firmamız Ixora markası ürünleri özenle hazırlamaktadır. Birbirinden farklı ürün çeşidi ile istenen notalarda ürün tercihi yapmak mümkündür. Kadın parfüm alanında herkes kendi tarzını belirleyecek ürünler tercih etmektedir. Bunun yanı sıra kadın parfüm kategorileri hem modern hem de zarif kokulardan oluşmaktadır.

Ixora ürünlerinin tamamı firmamız tarafından üretilmektedir. İçeriği hassas şekilde hazırlanan bu kadın parfüm çeşitleri kategoriler içerisinde yer almaktadır. Tüm cilt tiplerine uygun özel ürünler hazırlanmaktadır. Kadın parfüm fiyatları tercih edilen ürüne göre değişmektedir. Her bir ürün kadın parfüm fiyatları kategorileri içerisinde fiyatlandırılmaktadır. Ürünler ml üzerinden de fiyat değeri kazanmaktadır.

Kadın parfüm fiyatları hakkında bilgi almak isteyen kişiler sitemizi ziyaret etmektedir. Tüm parfümler son zamanların en beğenilen notaları ile hazırlanmaktadır. Aynı zamanda klasik parfüm kokularından hoşlanan kişiler de çeşitli ürün seçenekleri yer almaktadır. Kadın parfüm en iyi marka ixora olarak pek çok ürün sunmaktadır. Ürünlerin tamamı gerekli kontroller ile satışa çıkarılmaktadır.

 Ixora Nefertiti Kadın Parfümü

Ixora nefertiti kadın parfümü tüm cilt tiplerine uyum sağlayan ve şahane kokan ürünlerden biridir. Kaliteli bir koku arayanlar için ideal bir seçim olarak öne çıkmaktadır. Zevkli ve uyumlu koku hissi yaşatan bu parfüm içerisinde turunçgil, bergamot ve tatlı bezelye yer almaktadır.

Canlı enerjisini her an tazelemek isteyenler için önerilen parfümlerden biridir. Çekici bir koku arayanlar için önerilen parfümlerin başında nefertiti gelmektedir. Bu parfüm dişiliği ortaya çıkartmaktadır. Hem gündüz hem de gece parfümlerinin kurtarıcı ürünü olarak firmamız tarafından üretilmektedir.

Ixora Freedom Kadın Parfümü

Ixora freedom kadın parfümü fujer ve oryantal koku içeriğine sahip ürünlerden biridir. Oldukça dinamik bir etkisi bulunan bu parfüm sayesinde üst notalarda yer alan lavanta hissedilmektedir. Lavantanın vermiş olduğu sakinlik ile kişi gün boyu stres ve sinirden uzak kalmaktadır.

Freedom kadın parfümü içerisinde portakal ve karabiber notaları da yer almaktadır. Bu sayede sonbahar aylarının vazgeçilmez ürünlerinden biridir. Kadın parfüm en iyi marka ixora üretimi firmamız tarafından yapılmaktadır. Tüm bu parfüm çeşitleri kişilerin istek ve tarzlarına uygun şekilde ürün sunmaktadır.

Ixora Pastel Coconat Kadın Parfümü

Kadın parfüm en iyi marka ixora ile şahane kokulara ulaşmak mümkündür. Ixora parfüm çeşitlerinden biri olan pastel coconat özellikle yaz aylarında tercih edilen ürünlerden biridir. Coconat kokusunun yoğun bir şekilde hissedilmesi ile kişi pozitif duygulara kendisini yönlendirmektedir.

Günlük kullanıma uygun olan bu parfüm ile tazeliği hissetmek mümkündür. Üstelik içerisinde yer alan vanilya notası da parfümün kalıcılığını arttırmaktadır. Son zamanların en beğenilen yaz kokularından biri olarak firmamız aracılıyla üretim aşamalarını tamamlamaktadır. Ürünlerin tamamı özel hazırlanır.

 Ixora Rose Kadın Parfümü

Ixora rose kadın parfümü gül kokusunun en taze şekilde hissedildiği ürünlerden biridir. İçerisinde bulunan gül notası farklı gül çeşitlerinin birleşiminden oluşmaktadır. Üst notalarında şakayık, aslan meyvesi, frezya, ananas ve kayısı yer almaktadır. Bu notalar günlük ve yaz akşamları için kullanıma uygun bir parfüm sunmaktadır.

Alt notalarında bulunan menekşe, karanfil ve zambak da parfümün çekiciliğini ortaya çıkartmaktadır. Misk ve sandal ağacı çeşitleri sayesinde parfüm daha kalıcı hale gelmektedir. Bu parfüm özellikle dişiliğini ortaya çıkartmak isteyenlerin ilk tercihidir.

Ixora Ballerine Kadın Parfüm Çeşidi

Ixora ballerine parfümü şehvetli koku çeşitlerinden biridir. İçerisinde bulunan mandalina, portakal, pembe biber ve bergamot ile oryantal bir koku seçimi yapmak mümkündür. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında tercih edilen bu koku gün boyu ten üzerinde kalıcılığını korumaktadır.

Orta notalarında ise, kedi otu, menekşe, sardunya, leylak, kuş üzümü ve yasemin yer almaktadır. Dip notalarında bulunan kehribar, amber ve paçuli cazibeyi öne çıkartmaya yardımcı oluyor. Vanilyanın eşsiz kokusu ile gün boyu temiz hissetmek mümkün. Temiz tene sıkıldığı takdirde gün boyu kalıcılığı devam etmektedir.

 

 Ixora Modern Fable Kadın Parfüm

Ixora modern fable içerisinde paçuli, hanımeli, nektari barındıran kokulardan biridir. Günlük kullanım için uygun bir parfüm arayan kişiler bu ürüne yönelmektedir. Ürün tamamen taze ve doğal içerikler ile hazırlanmıştır. Modern fable parfümü kişiliğini öne çıkartmak isteyenlerin de yaptığı inanılmaz tercihlerden biridir.

Yumuşak misk kokusu ile desteklenen bu parfüm içerisinde vanilya ile madagaskar meyvesi kullanılmaktadır. Kalıcılığı gün boyu devam eden bu koku sayesinde tazelenmiş his devam etmektedir. Kaliteli bir koku isteyenler için Ixora modern fable kadın parfümü önerilmektedir.

 Ixora Soft Kadın Parfüm Çeşidi

Ixora soft kadın parfümü yumuşak bir koku arayanların tercih ettiği ürünlerden biridir. Tüm cilt tiplerine uygun olan bu ürün aynı zamanda cazibeli bir kokuya sahiptir. Hipnotize eden bu koku sayesinde aşkı bulmak isteyenler soft kadın parfümünü tercih etmektedir.

Kullanılan notaların her biri tutkulu aşkı öne çıkartmaktadır. Üstelik gün boyu kendisini iyi ve canlı hissetmek isteyenler de temiz koku seçeneği sunan soft kadın parfümüne yönelmektedir. İçerisinde yasemin ve gardenya notaları bulunmaktadır. Dişiliği keşfetmek isteyenler de Ixora markasının bu soft kadın parfümüne yönelmektedir.

Ixora Cool Lady Kadın Parfüm

Ixora cool lady kadın parfümü son zamanların en beğenilen hoş ve çekici kokularından biridir. Hem çiçek hem de meyve notalarının kullanımı ile tasarlanan bu parfüm özel hissetmek isteyenlerin tercihidir. Hayal kurmaktan asla vazgeçmeyenlerin ideal seçimi olan bu parfüm sayesinde kişi gün boyu kendisini iyi hissetmektedir.

Üst notalarında yer alan ahududu ve asma yaprağı kokuyu oluşturan temel bileşenlerdir. Çilek ve greyfurt birleşimi ile beraber tazelik öne çıkarılmıştır. İçerisinde bulunan şakayık, zambak ve menekşe kokuları da zarif bir dokunuş sağlamaktadır.